Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 marca 201812:05

Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej już w piątek w bezpłatnym tygodniku Nasz Racibórz

Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej już w piątek w bezpłatnym tygodniku Nasz Racibórz  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Już jutro, 16 marca, w bezpłatnym tygodniku Nasz Racibórz dystrybuowanym w całym powiecie raciborskim znajdziecie Państwo specjalny dodatek z mapą nowych tras autobusów miejskich w Raciborzu oraz drukowanym wyraźną czcionką rozkładem jazdy. Rozdamy 12 tys. darmowych informatorów. Będzie je można otrzymać również w autobusach miejskich. Szukajcie jutro bezpłatnego tygodnika Nasz Racibórz. Poniżej można pobrać plik pdf. Zmiany w systemie komunikacji miejskiej wchodzą w życie, przypomnijmy, od poniedziałku 19 marca.

Nowy rozkład jazdy autobusów oraz informator o zmiana w systemie komunikacji - pobierz [tutaj]

Autor: autopromocja, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 kwietnia 202615:09

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO]

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Do poważnego zdarzenia doszło w sobotę, 18 kwietnia, w jednym z obiektów zlokalizowanych przy Rynku w Raciborzu. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby, które doznały poparzeń.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 kwietnia 202623:53

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO]

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

W sobotnie popołudnie, 18 kwietnia, zamykający tabelę klasy okręgowej LKS Gamów podejmował zespół środka stawki – LKS Stanowice. Przed pierwszym gwizdkiem różnica punktowa między obiema drużynami wynosiła aż 25 punktów na korzyść gości, co wyraźnie wskazywało faworyta spotkania. Boisko szybko jednak zweryfikowało te przewidywania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.