Aktualności6 października 201720:51
Polo dachowało na DK 45 pomiędzy Raciborzem a Szonowicami

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijAKTUALIZACJA. Do zdarzenia doszło około godz. 18.30 na wysokości zjazdu na Czerwięcice w gminie Rudnik. 28-latka kierująca vw polo, jadąca w kierunku Raciborza, nie dostosowała prędkości do warunków, straciła panowanie nad samochodem i dachowała w polu. Z obrażeniami głowy została zabrana do szpitala. Została pouczona.









![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)










![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)




![Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781114312fisz-emade-lato-2026-.jpg)




























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.