Aktualności9 sierpnia 201700:05
Potwierdzono tożsamość zmarłego znalezionego w Sudole

0
Reklama
Racibórz:
Policja potwierdziła tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w poniedziałek po 14.00 w nowym kanale Psinki w Raciborzu-Sudole.
To 43-latek z Raciborza. Tożsamość zmarłego potwierdziła rodzina, której we wtorek okazano zwłoki. Policja nie podaje przyczyn zgonu. Prokurator, przypomnijmy, zarządził sekcję. Ta da odpowiedź na pytanie, czy do śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie. Ciało ujawniono, kiedy pływało w nowym kanale Psinki na końcu ulicy Topolowej w Raciborzu-Sudole.



![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)














































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.