Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 maja 201711:29

Można już składać wnioski do budżetu obywatelskiego

Można już składać wnioski do budżetu obywatelskiego  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Jeśli macie pomysły, dzięki którym miasto stanie się przyjaźniejsze, bardziej radosne, otwarte, przyjazne dla mieszkańców, to jest wasz czas - zachęca magistrat.

Jeśli macie pomysł na to, by fajnie wydać pieniądze na inwestycje lub wydarzenie, które sprawią, że raciborzanie będą mieszkać w jeszcze lepszym miejscu, to jest wasz moment. Kto może złożyć swój projekt? Odpowiedź brzmi: każdy mieszkaniec, który ukończył 18. rok życia. Każdy może złożyć jedną propozycję na projekt ogólnomiejski i jedną propozycję na projekt lokalny. Jeśli pojawią się jakieś problemy w kwestii składania wniosków zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy pracowników Wydziału Rozwoju, którzy na pewno rozwieją wszystkie wasze wątpliwości. O poparcie dla swoich projektów musicie walczyć od początku edycji, za waszym projektem musi stać przynajmniej 20 co najmniej 16-letnich raciborzan. Swoje propozycje powinniście zgłaszać na stronie internetowej www.raciborz.pl w zakładce budżet obywatelski III edycja, a także w Urzędzie Miasta Racibórz. Powinniście się spieszyć, bo wnioski składamy tylko do 9 czerwca. Pierwsi chętni już odwiedzili Wydział Rozwoju.

Autor: ,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport12 kwietnia 202600:13

Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO]

Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Choć to najniższy szczebel rozgrywkowy, emocji nie brakowało jak na najwyższym poziomie. Na boisku przy ulicy Srebrnej doszło do starcia czołowych drużyn grupy mistrzowskiej C klasy Podokręgu Racibórz. Rezerwy Unii Racibórz podejmowały Zgodę Zawada Książęca. Różnica w tabeli była minimalna – zaledwie dwa punkty na korzyść gospodarzy – co tylko podgrzewało atmosferę przed pierwszym gwizdkiem.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.