GMO jest też w powiecie raciborskim!

W powiecie raciborskim są uprawy roślin modyfikowanych genetycznie. Sprawa wyszła na jaw podczas kwietniowej wizyty w Raciborzu wiceministra rolnictwa Kazimierza Plocke. Członek rządu przekonywał wówczas, że jest zwolennikiem GMO i "nie należy straszyć kobiet potworkami".
Podczas konferencji prasowej z wiceministrem starosta Adam Hajduk przyznał, że GMO jest powiecie raciborskim. Chodzi o uprawy kukurydzy i soi na paszę dla zwierząt.
Całość materiału czytaj TUTAJ
![Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_15850937901582467012img_0652--.jpg)











![SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1649922975whatsapp-image-2022-04-14-at-09-52-37-.jpg)




![Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787776655photo-51-z-116-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany