Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 lutego 201710:02

Akcja Prędkość - policjanci ukarali piratów drogowych i złapali poszukiwaną osobę!

Akcja Prędkość - policjanci ukarali piratów drogowych i złapali poszukiwaną osobę! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat: Wczoraj raciborscy mundurowi prowadzili działania "Prędkość". W ciągu szesnastu godzin działań drogówka wyłapywała tych kierujących, którzy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Od 6.00 do 22.00 mundurowi z raciborskiej drogówki, przy użyciu specjalnych urządzeń do pomiaru prędkości, sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają obowiązujących w tej kwestii przepisów. Mundurowi sprawdzali również stan trzeźwości kierujących, wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Przeprowadzono łącznie 76 kontroli, dzięki czemu ujawniono 69 przypadków przekraczania prędkości. Trzem z kierujących zabrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci ukarali mandatami karnymi 64 kierowców, a wobec pozostałych zastosowano pouczenia. Drogówka zatrzymała również podczas akcji jednego nietrzeźwego kierowcę oraz jedną osobę, która była poszukiwana.

fot.: archiwum

Autor: KPP Racibórz,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 stycznia 202612:13

Pracodawcy grozi wysoka kara

Pracodawcy grozi wysoka kara - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ŚOSG
Reklama
Sport16 stycznia 202611:12

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO]

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Nietypowo, bo w czwartek 15 stycznia, swoje kolejne spotkanie w rozgrywkach I ligi śląskiej mężczyzn rozegrali zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali we własnej hali sąsiada w ligowej tabeli – UKS VT Bobrowniki. Mecz zapowiadał się interesująco, jednak jego przebieg szybko pokazał, która z drużyn lepiej przygotowała się do rywalizacji.

opr. (greh), fot. Maciej Lorenz
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.