Dzień babci i dziadka w Rudzie Kozielskiej

Zebraliśmy się tutaj, my wszystkie wnuczęta, aby dać dowód miłości swej dziś, bo to wielkie święto, o którym pamięta każda Ola, Kasia, Dawid i Krzyś. Tymi i wieloma jeszcze pięknymi życzeniami oraz własnoręcznie przygotowanymi laurkami przywitali babcie i dziadków dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy wiejskiej w Rudzie Kozielskiej.
Babcie zostały obdarowane dzbanuszkami z herbatką, zaś dziadkowie pięknymi krawatami. Jak co roku w świetlicy przygotowano dla kochanych dziadków oprócz poczęstunku również niespodziankę muzyczną. Muzyk J. Kleczka umilił wszystkim zebranym ten wyjątkowy dzień grą na akordeonie, a w przerwach wraz z jednym z dziadków, p. Józefem rozbawiał do łez niebanalnymi dowcipami. Czas upłynął na wspólnych pogawędkach, śpiewie, a także tańcu. Wyrazy wdzięczności padały ze strony naszych wyjątkowych gości. Żyjcie nam sto lat i do zobaczenia w przyszłym roku.
materiał nadesłany











![Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] Pod księżycem Italii. Włoski wieczór na Zamku Piastowskim dla koneserów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784654432zrzut-ekranu-2026-07-21-o-19-20-12-.png)















![Dariusz Prus nowym wicewójtem gminy Nędza [WIDEO] Dariusz Prus nowym wicewójtem gminy Nędza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784722557dsc09484-jpg-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany