Aktualności15 października 201610:44
Tw53 Halinka w remoncie. Jest gorzej niż myślano, ale taniej niż planowano

0
Reklama
Racibórz:
- Wnętrze parowozu jest w fatalnym stanie. Czas i rdza zrobiły swoje. Halinka jest totalnie skorodowana - informuje prezydent Mirosław Lenk. Remont Tw53 trwa w bazie Ensolu przy Łąkowej. Dla miasta, wraz z transportem do warsztatu i ponownie na skwer przed dworcem, zamknie się w kwocie do 90-100 tys. zł. Robocizna jest po stronie współpracujących firm. - Jako samorząd zapłacimy mniej niż w sytuacji gdybyśmy zlecili prace na zewnątrz. Szacowano je na 150 tys. zł - dodaje prezydent. Parowóz jest własnością miasta, a jak dziś wygląda widać w materiale zrealizowanym przez Raciborską Telewizję Kablową.
m.naszraciborz.pl - kliknij TUTAJ


![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)
















![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany