IV Bajkowy Park. Zapełniliśmy bulwary z plażą. Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę

Bajkowy Park to wspólna inicjatywa Miasta Racibórz oraz portalu i tygodnika Nasz Racibórz. Chcemy razem z ratuszem promować i wspierać rodzinny Racibórz poprzez wspólny wypoczynek i zabawę. To już czwarta edycja imprezy. Dwie pierwsze odbyły się w lesie Obora. Dwie następne w parku Zamkowym, na bulwarach. Według szacunków odwiedziło nas dziś ponad 2000 raciborzan oraz mieszkańców powiatu.
W tym roku, już po raz drugi, wsparło nas Mieszko. Był zozolowy ogródek, słodkości z fabryk w Raciborzu i cenne nagrody - torby pełne słodyczy oraz smartwatche. Jak zwykle z zadania wywiązało się Raciborskie Centrum Kultury (cztery punkty gry) oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. ZWiK zapewnił wody smakowe a PK Racibórz zadbało o porządek. Pięknie zagrała Raciborska Orkiestra Plania. Miasto zaprosiło też Astrohunters oraz klub ju jitsu Łamator. Pomogła Fundacja Dr Clown.
NaszRacibórz przygotował wspólnie z Crazy Clubem ogródek zabaw, karty wędrowca, promował imprezę, zapewnił obsługę gry terenowej oraz przygotował szereg nagród. Wsparły nas nagrodami sklepy Raban oraz Hobby Sport. Dziękujemy Huzarskiej Dolinie i Ludwikowi Gorczycy za konne przejażdżki. Zapraszamy do Huzarskiej Doliny na Hubertusa 1 października.
Jak zwykle nie odmawiają wsparcia policja, straż pożarna i straż graniczna. Punkty tych służb cieszyły się dziś ogromnym powodzeniem. Strażacy opróżnili cały zbiornik w bojowym renault, ale każdy nasz mały gość choć na chwilę mógł zostać strażakiem. Śląski Oddział Straży Granicznej przygotował stanowisko do strzelania, policja wóz patrolowy.
Poniżej w galerii ponad 400 zdjęć Katarzyny Kubik. Niemal każdy może się na nich odnaleźć.
Do zobaczenia za rok!





































































































































































































































































































































































































































![Perspektywa Adults zaprezentowała Piosenki na dorosłe myśli [FOTO i WIDEO] Perspektywa Adults zaprezentowała Piosenki na dorosłe myśli [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780131547dsc-9061-.jpg)
![Ballady rockowe i nocny spacer po dawnym Raciborzu na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Ballady rockowe i nocny spacer po dawnym Raciborzu na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780129174dsc-1630-.jpg)
![WFOŚiGW w Katowicach uruchamia kolejne nabory. Szkoły, mieszkańcy, firmy i spółdzielnie mogą sięgnąć po miliony złotych [WIDEO] WFOŚiGW w Katowicach uruchamia kolejne nabory. Szkoły, mieszkańcy, firmy i spółdzielnie mogą sięgnąć po miliony złotych [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780160509699443135-1307864444827115-7352248947322130247-n-.jpg)
![Triumf młodych artystów. Za nami finał IX Raciborskiej Giełdy Talentów [FOTO i WIDEO] Triumf młodych artystów. Za nami finał IX Raciborskiej Giełdy Talentów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780175481dsc-9590-.jpg)



![MKZ UNIA Racibórz najlepsza w Memoriale Grzegorza Pieronkiewicza [FOTO i WIDEO] MKZ UNIA Racibórz najlepsza w Memoriale Grzegorza Pieronkiewicza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780175550bez-nazwy-133-.jpg)




















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.