W Raciborzu trwają Dni Architektury

W piątek 9 września na Zamku Piastowskim w Raciborzu ruszyły dwudniowe spotkania w ramach „Dni Architektury na Zamku w Raciborzu”. Na zamku można wysłuchać ciekawych prelekcji, poświęconych renowacji i modernizacji obiektów zabytkowych oraz realizacji nowych inwestycji, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych w procesie projektowym i wykonawczym. Organizatorami konferencji są firmy z sektora budowlanego, będące liderami w produkcji i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych z zakresu architektury i budownictwa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Podczas dwudniowej konferencji nie brakuje również prezentacji multimedialnych, specjalistycznych pokazów i szkoleń. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest adresowane do projektantów, inwestorów, firm budowlanych, studentów oraz pasjonatów architektury i budownictwa z całego Śląska. Do udziału w konferencji zaproszone zostały uznane autorytety z dziedzin - historia sztuki i architektury, konserwacja zabytków, w tym m. in.: prof. dr hab. Irma Kozina (Uniwersytet Śląski) oraz dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny (Politechnika Śląska). Równolegle z trwającymi w sali konferencyjnej prezentacjami i referatami można zwiedzać ekspozycję (wystawę) promującą organizatorów konferencji, która została zainstalowana w salach zamkowych. Ponadto na dziedzińcu zamkowym, pod namiotem można zobaczyć ciekawą ekspozycję promującą produkty i rozwiązania techniczne. Na kolejne wykłady zapraszamy już jutro do sali konferencyjnej. Początek o godz. 10.00, wstęp wolny.




















































































































































![Perspektywa Adults zaprezentowała Piosenki na dorosłe myśli [FOTO i WIDEO] Perspektywa Adults zaprezentowała Piosenki na dorosłe myśli [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780131547dsc-9061-.jpg)
![Ballady rockowe i nocny spacer po dawnym Raciborzu na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Ballady rockowe i nocny spacer po dawnym Raciborzu na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780129174dsc-1630-.jpg)
![WFOŚiGW w Katowicach uruchamia kolejne nabory. Szkoły, mieszkańcy, firmy i spółdzielnie mogą sięgnąć po miliony złotych [WIDEO] WFOŚiGW w Katowicach uruchamia kolejne nabory. Szkoły, mieszkańcy, firmy i spółdzielnie mogą sięgnąć po miliony złotych [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780160509699443135-1307864444827115-7352248947322130247-n-.jpg)
![Triumf młodych artystów. Za nami finał IX Raciborskiej Giełdy Talentów [FOTO i WIDEO] Triumf młodych artystów. Za nami finał IX Raciborskiej Giełdy Talentów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780175481dsc-9590-.jpg)



![MKZ UNIA Racibórz najlepsza w Memoriale Grzegorza Pieronkiewicza [FOTO i WIDEO] MKZ UNIA Racibórz najlepsza w Memoriale Grzegorza Pieronkiewicza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780175550bez-nazwy-133-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany