Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 lipca 201611:04

Kierowca volvo, który dachował na trasie Krzyżanowice-Buków był na podwójnym gazie!

Kierowca volvo, który dachował na trasie Krzyżanowice-Buków był na podwójnym gazie! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region: Policjanci z Wodzisławia zatrzymali pijanego kierowcę volvo. Mężczyzna spowodował wypadek, w którym ranne zostały dwie osoby. Pasażerki z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj nad ranem tuż przed godziną 04.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku w Bukowie, w którym miało dachować osobowe auto. Na miejsce pojechali policjanci z ruchu drogowego, którzy ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Jak się okazało, kierujący samochodem osobowym marki volvo jadąc ulicą Krzyżanowicką prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych w wyniku czego wpadł w poślizg. Kierowca zjechał na lewe pobocze, gdzie po uderzeniu w studzienkę melioracyjną wywrócił pojazd na dach i wjechał do przydrożnego rowu. W samochodzie znajdowały się dwie pasażerki, które zostały zabrane przez pogotowie do szpitala. 20-latka z ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do wodzisławskiej lecznicy a jej 22-letnia koleżanka ze zwichnięciem biodra i stłuczeniem głowy przebywa w raciborskim szpitalu.  Jak dużą nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni wykazał się kierowca volvo nie trzeba mówić. Wypadek ten mógł zakończyć się tragicznie. Tym bardziej, że kierowca był pijany. Badanie na alkomacie wykazało u 28-latka blisko promil alkoholu. O losie mieszkańca Olzy zdecyduje sąd. Za spowodowanie wypadku, w którym ranne zostały osoby grozi mu do 3 lat więzienia. Kara ta może być zwiększona o połowę, gdyż mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Autor: KPP Wodzisław,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 lipca 202510:49

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO]

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dziesięć interwencji ogółem, z tego cztery na terenie Nędzy odnotowali strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP podczas wtorkowej służby. Zdarzenia w większości spowodowane były przez silny wiatr lub ulewne opady, jakie nawiedziły region. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.