W studni w Nędzy znaleziono martwy płód - komunikat KPP Racibórz

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 na ul. Rzecznej, niedaleko drogi wojewódzkiej Racibórz - Rudy - Gliwice. - Policjanci otrzymali anonimową informację, z której wynikało, że na terenie jednej z posesji w Nędzy znajduje się martwy płód. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze policji potwierdzili informację. Na miejscu obecny był również prokurator i komendant komisariatu. Płód, który zabezpieczono, zostanie poddany sekcji zwłok, by ustalić, w jakich okolicznościach doszło do zgonu - czytamy w informacji rzecznika raciborskiej KPP.
Jak wynika z naszych informacji około 5-miesięczny płód ujawniono w przydomowej studni. Domniemana matka ma 27 lat. Przebywa w szpitalu. Technicy kryminalistyki wykonali niezbędną dokumentację i zabezpieczyli ślady. Na zdjęciu ulica Rzeczna - dom, przy którym doszło do zdarzenia, nie jest widoczny.

![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)



![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)













![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)






























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.