61-latka po kilku głębszych spowodowała kolizję w Owsiszczach. Policja podsumowała długi weekend

Podczas długiego weekendu raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili jedenastu nietrzeźwych kierujących. Rekordzistka to 61-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego, która 29 maja około godz. 15.00 w Owsiszczach na ul. Wojska Polskiego, kierując skodą, najechała na tył zaparkowanego samochodu tej samej marki.
Po przebadaniu kierującej alkomatem okazało się, że w organizmie miała ponad trzy promile alkoholu. W związku z powyższym Policja ponownie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to, by pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu - samochodu, roweru, motocykla! Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na "podwójnym gazie" jest zabronione przepisami prawa, a ponadto zagraża życiu i zdrowiu kierującego i stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed, a nie po fakcie!
fot. archiwum portalu






















![STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769017317zrzut-ekranu-2026-01-21-o-18-35-39-.png)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany