Aktualności22 maja 201608:25
Rekordowa liczba stoisk na Jarmarku na Granicy w Chałupkach!

0
Reklama
Racibórz:
Handel antykami, starociami, ozdobami, biżuterią i wszelakiego rodzaju rzeczami używanymi ruszył wcześnie rano, a kupcy z całej Polski zjeżdżali już wczoraj. Dziś zajęli połowę mostu i alejkę wokół parku zamkowego. Jest sporo stoisk kolekcjonerskich. Jarmark potrwa do wieczora. O godz. 13.30 rusza wielki festyn w parku przy zamku. Poniżej dokładny program oraz zdjęcia z godz. 7.00
![06052016.[1]](https://www.naszraciborz.pl/files_tiny/06052016.[1].jpg)









































































































































































![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)


![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)











![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany