Aktualności14 maja 201621:24
BioBazar na Końcu Świata - dziś po raz drugi

0
Reklama
Racibórz:
Naturalne produkty zyskują zwolenników, a raciborski BioBazar na Końcu Świata popularność wśród klientów i sprzedawców. Dziś odbyła się II edycja imprezy, a następna już 18 czerwca. Zobacz zdjęcia.


























![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)


![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)











![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany