Aktualności16 kwietnia 201612:45
Na Zamku Piastowskim trwa konferencja na temat autyzmu

0
Reklama
Racibórz:
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Otoczenia "Spektrum" zaprosiło dzisiaj na konferencję zorganizowaną z okazji obchodów światowego miesiąca wiedzy o autyzmie pt. "Autyzm - poznam zanim ocenisz". Od godz. 10.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu trwają wykłady. Na zakończenie wystąpi teatr cieni z Gimnazjum nr 2 w Raciborzu.


























![Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_15850937901582467012img_0652--.jpg)

















![SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1649922975whatsapp-image-2022-04-14-at-09-52-37-.jpg)




![Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787776655photo-51-z-116-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany