Aktualności7 lutego 201615:16
Marszałek Sejmu przyjechał na raciborski zamek

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijKomentuj (0)Jeden z czołowych polityków PiS, marszałek Sejmu, przyjechał dziś na raciborskim zamek. Kuchciński gościł wcześniej w Rybniku. Jego wizyta w Raciborzu była już zapowiadana kilka dni wcześniej. Tematem rozmów na zamku jest m.in. kwestia przekwalifikowania zbiornika Racibórz z obecnego suchego na mokry, czyli trwale zapełniony wody, a także budowa odrzańskiej drogi wodnej we współpracy z Czechami. Poza starostą Ryszardem Winiarskim oraz prezydentem Mirosławem Lenkiem, na spotkanie zaproszono również Katarzynę Dutkiewicz oraz Dawida Wacławczyka, radnych powiatowych klubu PiS. Przyjechali też posłowie PiS z naszego regionu oraz burmistrz Kuźni Raciborskiej, Paweł Macha.















![Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769210332img-3844-.jpg)
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)

![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)

![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)








![Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769197539547483326-3259821247526672-3758003245137332535-n-2-.jpg)
![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany