Szklanka na jezdni i jedyne drzewo przy drodze - rozbita toyota w Ponięcicach

Komunikat KPP
Sprawczynią zdarzenia była kobieta, która nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. Mieszkanka Raciborza została ukarana mandatem karnym.

Komunikat KPP
Sprawczynią zdarzenia była kobieta, która nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. Mieszkanka Raciborza została ukarana mandatem karnym.
Z Pogrzebienia wyruszył dziś, 30 sierpnia, barwny korowód dożynkowy, który jest jednym z głównych punktów Święta Plonów Powiatu Raciborskiego i Gminy Kornowac. Gospodarze dożynek sołeckich przywieźli korony żniwne z całego powiatu, a w wydarzeniu uczestniczą samorządowcy i mieszkańcy regionu. Starostami są Dagmara i Adrian Krzemieniowie. Adrian prowadzi z rodzicami kornowacką piekarnię.
Centrum Raciborza na kilka godzin zamieniło się w ogromne, interaktywne laboratorium. W sobotę, 29 sierpnia, odbyła się jubileuszowa, piąta edycja Festiwalu Odkrywców, który przyciągnął mieszkańców regionu spragnionych naukowych eksperymentów, nowych technologii i niecodziennych spotkań z wiedzą.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany