Spotkanie dotyczące budowy kanału Odra-Dunaj

15 stycznia br. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie zorganizowane przez Władze Gminy Kuźnia Raciborska, którego celem była dyskusja na temat bilansu wody i stanu zaawansowania Studium Wykonalności dla projektu Dunaj – Odra – Łaba. Poza tym rozmawiano o nowej strategii w zakresie drogi wodnej E30. W spotkaniu wzięło udział ponad 40 uczestników reprezentujących Polskę, Czechy i Słowację.






























![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)







































![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany