Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 sierpnia 200909:08

Niespokojna noc na drogach

Niespokojna noc na drogach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Wczoraj około godziny 23.20 w Tworkowie, 52-latek kierujący fiatem uno nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu daewoo tico. Pasażerka i kierowca uno trafili do szpitala. Kolejny wypadek zdarzył się dziś około godz. 3.20 w Raciborzu przy ul. Hulczyńskiej.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godziny 23.20 w Tworkowie w rejonie skrzyżowania ulic: Raciborskiej, Bolesławskiej i Nowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem fiat uno, który jechał ulicą Bolesławską, zbliżając się do skrzyżowania z ulicą Raciborską, prawdopodobnie nie zatrzymał się na STOPIE, wjechał na skrzyżowanie po czym doszło do zderzenia z jadącym od strony Raciborza w kierunku Krzyżanowic samochodem marki Daewoo Tico. Fiatem uno kierował 52-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który jechał z żoną. Mężczyzna został uwięziony w samochodzie, z którego uwolniła go Straż Pożarna. Małżeństwo z poważnymi obrażeniami ciała zostało zabrane do szpitala, gdzie pozostało celem dalszego leczenia. Samochodem marki Daewoo Tico kierował 20-letni mieszkaniec Raciborza. Jechał wraz z trzema pasażerami. Wszyscy doznali ogólnych potłuczeń ciała. Po przebadaniu przez lekarza, zostali zwolnieni do miejsca zamieszkania. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Do drugiego wypadku doszło nad ranem około godziny 3.50 w Raciborzu na wysokości skrzyżowania ulic Hulczyńskiej z Topolową. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem fiat cinquecento jadący z dyskoteki w Krzyżanowicach w kierunku Raciborza, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym dachował. W samochodzie jechało 6 osób, trzech mężczyzn oraz trzy kobiety - mieszkańcy Rydułtów. Wszyscy zostali zabrani do szpitala, gdzie po przebadaniu 3 mężczyzn oraz kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała wrócili do domu, natomiast pozostałe dwie kobiety z ranami szarpanymi i tłuczonymi głowy zostały przyjęte na oddział celem dalszego leczenia. Wszyscy byli nietrzeźwi. Teraz policja ustala szczegóły dotyczące kierowcy samochodu, który według oświadczeń uczestników tego zdarzenia, zbiegł przed przybyciem policji.

KPP

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności15 stycznia 202612:25

Mały ZUS plus na nowych zasadach

Mały ZUS plus na nowych zasadach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Aktualności16 stycznia 202612:13

Pracodawcy grozi wysoka kara

Pracodawcy grozi wysoka kara - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ŚOSG
Sport16 stycznia 202611:12

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO]

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Nietypowo, bo w czwartek 15 stycznia, swoje kolejne spotkanie w rozgrywkach I ligi śląskiej mężczyzn rozegrali zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali we własnej hali sąsiada w ligowej tabeli – UKS VT Bobrowniki. Mecz zapowiadał się interesująco, jednak jego przebieg szybko pokazał, która z drużyn lepiej przygotowała się do rywalizacji.

opr. (greh), fot. Maciej Lorenz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.