Aktualności29 grudnia 201512:26
Hyundai dachował na trasie Kuźnia Raciborska - Solarnia

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
UdostępnijKomentuj (0)Aktualizacja. Do zdarzenia doszło po godz. 11.00, tuż przy granicy Kuźni Raciborskiej. 35-letni kierowca hyundaia z Opolszczyzny, jadący w kierunku Solarni, uderzył w dzika, który wybiegł na jezdnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Mężczyzna jechał sam. Był trzeźwy. Policja nie zastosowała wobec niego żadnych środków.

















![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)




















![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany