Noworoczne spotkanie starosty i prezydenta Raciborza

Na scenie zaprezentują się członkowie zespołów artystycznych działających w RCK. Wystąpią m.in.: Zespół Skaza, Klub Tańca Mag-Dance, Grupa Bez Nazwy i Zespół Perspektywa. Widzów czeka interesująca podróż muzyczno-taneczna. Usłyszymy piosenki i utwory instrumentalne z repertuaru m.in. Elvisa Presleya, Boba Dylana, Eda Sheerana czy Czesława Niemena. Nie zabraknie także utworów świąteczno-noworocznych. Na scenie swoje umiejętności zaprezentują także tancerze. Wejściówki na koncert dostępne są w Raciborskim Centrum Informacji, Racibórz, ul. Długa 2.


![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)




















![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany