Aktualności4 sierpnia 200909:19
Zapaliła się sadza w kominie

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
Wczoraj około godziny 19.30 w jednym z domów w Kuźni Raciborskiej przy ul. Moniuszki zapaliła się sadza w kominie. Mobilna akcja PSP i OSP zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia. Właściciel nie poniósł żadnych strat. Zobacz zdjęcia.
Dyżurny raciborskiej straży pożarnej został poinformowany, że zapaliła się sadza w kominie jednego z domów przy ul. Moniuszki w Kuźni Raciborskiej. Właściciel rozpalił w piecu ogień, mimo że komin nie był wyczyszczony. Nadmierna ilość osadzonej w nim sadzy zapaliła się. Ma miejsce udało się 8 strażaków z PSP oraz 12 z OSP. Tego typu pożarów nie gasi się wodą, dlatego strażacy założyli na komin specjalne sito, które odcięło dopływ tlenu. Akcja trwała 1,5 godziny. Właściciel nie poniósł żadnych strat.
(jula)












![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)












































![Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783790092photo-46-z-57-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany