Aktualności25 października 201521:42
Dwa volkswageny zderzyły się przy moście na Uldze

0
Reklama
Racibórz: AKTUALIZACJA. Jak wstępnie ustaliliśmy, do zderzenia volkswagenów doszło około 20.15, w chwili gdy jadący od strony Raciborza golf skręcał w stronę Ciechowic - jego kierowca wymusił pierwszeństwo kierowcy vw bory, jadącemu od strony Markowic. Potrzebna była interwencja pogotowia ratunkowego. Więcej w komunikacie KPP Racibórz. Obydwa samochody należą do mieszkańców powiatu raciborskiego.
Komunikat PSP
Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 20.31. Na miejscu obecne były 2 zastępy JRG i samochód ratownictwa technicznego, 2 karetki pogotowia ratunkowego, 3 samochody policji i laweta. Dwie osoby - 20-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna - trafiły do szpitala. Straty oszacowano na kwotę 18 tys. zł.
Komunikat KPP
Sprawcą zdarzenia, które zakwalifikowano jako kolizję, był 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Kierowca volkswagena golfa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenowi borze, w wyniku czego doszło do zdarzenia. Policjanci zabrali sprawcy prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.




































![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany