Oktoberfest w Szymocicach – jak na Bajerach…

Byłeś? Zobacz się na zdjęciach! Nie było cię? No to zobacz, jak było. W sobotę w Szymocicach świętowano Oktoberfest. Było… jak w Bawarii. Duży namiot, dużo śmiechu, dużo zabawy, dużo śpiewu i tańca. Nieodzowne – orkiestra dęta i przede wszystkim – piwo. Raciborskie, oczywiście.
Goście bawili się przy muzyce na żywo zespołów znanych z list śląskich szlagierów, do łez rozśmieszali Masztalski z Ecikiem. Były konkursy z nagrodami sponsorów a całość prowadzili Bernadeta z Gracjanem oraz Piotr Scholtz. Wszyscy doskonale się bawili, całość przypominała prawdziwe święto piwa z okolic Monachium. Dopisali goście – nie tylko z okolic Raciborza, ale i z o wiele bardziej oddalonych od Szymocic miejsc.
Zapraszamy do galerii zdjęć
th
































































































































































































































































![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)
![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany