W Bolesławiu westernowo

Doroczny Kartoffelfest w Bolesławiu tym razem w klimacie Dzikiego Zachodu. Do westernowego klimatu dopasowało się wielu mieszkańców. Zabawa była przednia, co widać na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.
Kowboje i Indianie, saloon z whiskey, bank z dolarami – to wszystko na Kartoffelfeście w Bolesławiu. Tym razem impreza przebiegała w stylu country and western. W sobotę, 19 września, przed Domem Wiejskim w Bolesławiu ustawiono stoły i ławy, przy których można było do woli degustować potrawy z ziemniaków. Były chrupiące placki ziemniaczane, złociste frytki i kartoffelsalat. Nie zabrakło i innych apetycznych potraw oraz chłodzących i rozgrzewających napojów. Pogoda dopisała, humory biesiadników jeszcze bardziej. Wystąpiły dzieci ze szkoły i przedszkola, były konkursy, zabawy i tańce nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. O oprawę muzyczną zadbał zespół "Bailar". Kartoffelfest jak co roku zorganizowało Koło DFK w Bolesławiu, ale dobra zabawa, wspaniała atmosfera i wszelkie atrakcje podczas festynu możliwe były dzięki zgodnej współpracy wszystkich organizacji i zaangażowaniu mieszkańców Bolesławia.




















































































































![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)



![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany