Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 sierpnia 201516:34

Irena Żylak nowym wiceprezydentem Raciborza

Irena Żylak nowym wiceprezydentem Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz: 47-letnia Irena Żylak będzie od 1 września nowym wiceprezydentem Raciborza - poinformował dziś na sesji prezydent Mirosław Lenk. Zajmie się mieszkaniówką, rozwojem miasta i promocją przedsiębiorczości, prezydent nadzorem nad jej działalnością oraz oświatą, sportem i kulturą. W pracy Irena Żylak ma się stawić 1 września.

Nowa wiceprezydent pochodzi z Kietrza. Dziś mieszka w Raciborzu. Zanim została bankowcem, pracowała w oświacie. Ostatnio była szefem raciborskiego oddziału BGŻ, skąd musiała odejść z chwilą przejęcia BGŻ przez BNP Paribas. Ireny Żylak nie było dziś na sesji. Jak się dowiedzieliśmy, prezydent chciał uniknąć kierowanych do niej pytań ze strony radnych opozycji. Rajcy z klubu Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk jej kandydaturę oficjalnie poznali wczoraj na nieformalnym spotkaniu, nieoficjalnie wiadomo było o niej już od dłuższego czasu. Ratusz nie opublikował na razie oficjalnego komunikatu personalnego z dossier Ireny Żylak. 

th, w

Autor: ,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport25 maja 202610:24

Najmłodsi ponownie opanowali boisko w Markowicach [FOTO]

Najmłodsi ponownie opanowali boisko w Markowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielne przedpołudnie boiska w Markowicach ponownie wypełniły się młodymi piłkarzami, trenerami oraz rodzicami dopingującymi swoje drużyny. Wszystko za sprawą drugiego dnia VI Turnieju Małych Bajtli, podczas którego do rywalizacji przystąpiły zespoły z roczników 2018 i 2019.

Oskar Tomeczek
Sport25 maja 202622:05

Emocje do końca w Tworkowie. Błyskawica wypuszcza zwycięstwo [FOTO]

Emocje do końca w Tworkowie. Błyskawica wypuszcza zwycięstwo [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Mecze w Tworkowie mają swój charakterystyczny obraz: pełne trybuny i twarda walka od pierwszej do ostatniej minuty. Niedzielne starcie z Błyskawicą podkręciło jednak emocje do maksimum. Szybkie prowadzenie gospodarzy, błyskawiczna odpowiedź gości i zacięty remis przez większość spotkania zwiastowały podział punktów. O wszystkim zadecydował jednak ostateczny cios zadany przez gospodarzy na finiszu gry.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.