Aktualności26 sierpnia 201514:28
Zdewastował elewację Zamku Piastowskiego i próbował uciec! Miał 2 promile

0
Reklama
Racibórz: Minionej niedzieli strażnicy miejscy w czasie zabezpieczania ładu i porządku publicznego w ramach odbywającego się Memoriału na obiektach OSiR interweniowali na zgłoszenie przechodnia i ujęli na gorącym uczynku młodego mężczyznę, który dokonał dewastacji elewacji Zamku Piastowskiego.
Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych na ul. Zamkowej. Sprawca popisał markerem w kilku miejscach mury zewnętrzne Zamku. Na widok strażników próbował ucieczki, był agresywny i po spożyciu alkoholu. Został obezwładniony przez strażników na miejscu zdarzenia. O powyższym powiadomiono dyrekcję Zamku Piastowskiego. Przebadany na alkomacie w Komendzie Policji wydmuchał ponad 2 promile.
fot. archiwum portalu






![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)



![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)

































![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany