Aktualności10 sierpnia 201518:04
Kierowca tico miał sporo szczęścia

0
Reklama
Racibórz: Do groźnej kolizji trzech pojazdów doszło wczoraj o godzinie 13:35 na ul. Jana Pawła II w Raciborzu. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że kierujący samochodem seat alhambra (mężczyzna 35 lat) nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami w wyniku czego uderzył w samochód dawoo tico(kierujący 23 lata), ten z kolei przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy renault (kierowca 41 lat). Sprawca zdarzenia, czyli kierowca seata został ukarany mandatem karnym. W zdarzeniu tym nie było osób rannych, kierowcy byli trzeźwi. AKTUALIZACJA .
UdostępnijKomentuj (0)










![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)





![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)













![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany