Wymyśl nazwę i logo krytej pływalni w Kietrzu – wygraj 700 zł!

Urząd Miejski w Kietrzu ogłasza konkurs na nazwę i logo krytej pływalni w Kietrzu. - Naszym założeniem jest to, by nazwa i logo basenu w sposób prosty i jednoznaczny kojarzyły się z funkcjonującym w naszym mieście obiektem - mówi wiceburmistrz Dariusz Kamiński.
Organizatorzy chcą, aby nazwa i logo były rozpoznawalnymi znakami o znaczeniu handlowym i marketingowym. Będą one umieszczane na różnego rodzaju materiałach promocyjnych i informacyjnych. Konkurs trwa od 22 lipca do 7 sierpnia 2015 roku. Rozstrzygnięcie nastąpi 12 sierpnia, a ogłoszenie wyników będzie miało miejsce do 14 sierpnia 2015. Czekają atrakcyjne nagrody!
Regulamin w załączniku.















![Potańcówka kubańska na bulwarach. Racibórz pożegnał wakacje w rytmach latino [FOTO i WIDEO] Potańcówka kubańska na bulwarach. Racibórz pożegnał wakacje w rytmach latino [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787989290bez-nazwy-163-.jpg)






![Ponad 120 gości odkrywało tajemnice pałacu w Modzurowie [FOTO i WIDEO] Ponad 120 gości odkrywało tajemnice pałacu w Modzurowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787990620dsc-9063-.jpg)



![Racibórz zamienił się w wielkie laboratorium. V Festiwal Odkrywców przyciągnął całe rodziny [FOTO i WIDEO] Racibórz zamienił się w wielkie laboratorium. V Festiwal Odkrywców przyciągnął całe rodziny [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1788016512festiwal-.jpg)



















![Kids Challenge 2026 w Zawadzie Książęcej za nami [FOTO] Kids Challenge 2026 w Zawadzie Książęcej za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1788038511photo-23-z-42-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany