Aktualności14 kwietnia 201517:50
Bratanek z Węgier na mocnym gazie

0
Reklama
Krzyżanowice: 58-letni Węgier, kierowca ciężarówki, został zatrzymany do kontroli w Chałupkach na ul. Bogumińskiej. Wydmuchał promil alkoholu. Jest jedną z trzech osób, które wpadły wczoraj podczas policyjnych kontroli.


![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)












































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany