Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 marca 201517:48

Starostwo wyłoni najlepszego rolnika

Starostwo wyłoni najlepszego rolnika - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Starostwo po raz drugi zaprasza do udziału w konkursie mającym na celu wyróżnienie osób gospodarnych, zaradnych, aktywnych i otwartych na nowoczesne rolnictwo, które promują bezpieczeństwo pracy, jak również kreują pozytywny wizerunek rolnictwa i wsi powiatu raciborskiego.

Konkurs składa się z etapu pisemnego (test), z którego trzech najlepszych uczestników kwalifikuje się do wizytacji gospodarstwa. Test zostanie przeprowadzony 28 marca br. w Pietrowicach Wielkich podczas VIII Powiatowego Konkursu pn. "Potrawy Regionalne - przysmaki wielkanocne".

Uczestnikami konkursu mogą być rolnicy z powiatu raciborskiego, którzy są płatnikami podatku rolnego oraz składki na ubezpieczenie społeczne rolników. Instytucjami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są gminy, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - PT Racibórz, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Raciborzu, Śląska Izba Rolnicza - PT Racibórz. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 marca br.

Informacji nt. konkursu udziela Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Raciborzu (pok. 309), tel. 32 / 45 97 337, 339.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin dostępny pod adresem: http://www.bip.powiatraciborski.pl/uchwaly/uchwaly_zarzadu/idu:6324.html

Autor: Karolina Kunicka,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 lipca 202510:49

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO]

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dziesięć interwencji ogółem, z tego cztery na terenie Nędzy odnotowali strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP podczas wtorkowej służby. Zdarzenia w większości spowodowane były przez silny wiatr lub ulewne opady, jakie nawiedziły region. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.