Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 lutego 201513:44

Policyjne psy tropiące czeka eksmisja?

Policyjne psy tropiące czeka eksmisja? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wraca temat psów policyjnych, których szczekanie przeszkadza mieszkańcom osiedla przy Przejazdowej. Radny Michał Woś wezwał prezydenta do działania, sugerując, że może warto przenieść kojce do któregoś z komisariatu. - Wkrótce na sesji będziemy gościć komendanta więc można pytać o to osobiście - odparł prezydent.

Przed radnym Wosiem, w poprzedniej kadencji sprawę poruszał radny Robert Myśliwy. Władze miasta interweniowały w komendzie, ta obiecała coś zaradzić, ale efektów nie ma. Mieszkańcy wciąż skarżą się na szczekanie psów. - Nie wiem, dlaczego kojce usytuowano z tej strony komendy. Może problem tkwi także w mniejszych psach, które tu wyprowadzają mieszkańcy i prowokuje to te policyjne do szczekania - szukał wytłumaczenia prezydent. Ostatecznie uznał, że ponownie zwróci się w tej sprawie do komendanta, a radnemu polecił, by ten poruszył problem na jednej z najbliższych sesji, kiedy będzie omawiany stan bezpieczeństwa w Raciborzu. Gościem ma być komendant Paweł Zając. W 2012 r. w kwestii psów zapadły ustalenia pomiędzy powiatem a komendą. Starostwo obiecało wtedy znaleźć środki na zakup obroży antyszczekowych. 

(waw)

Autor: (waw), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 lipca 202510:49

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO]

Silny wiatr i ulewa przysporzyły pracy strażakom. Seria interwencji w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dziesięć interwencji ogółem, z tego cztery na terenie Nędzy odnotowali strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP podczas wtorkowej służby. Zdarzenia w większości spowodowane były przez silny wiatr lub ulewne opady, jakie nawiedziły region. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.