Aktualności23 stycznia 201511:40
Koncert Galowy Szlachetnej Paczki

0
Reklama
Racibórz: Wielka Gala Szlachetnej Paczki odbędzie się już 31 stycznia o godz. 17.00. Tego dnia w Raciborskim Centrum Kultury zgromadzą się wszyscy, który uczestniczyli w projekcie i dla których paczka była impulsem do zmiany. Przeżyjmy to jeszcze raz i podziękujmy wolontariuszom, darczyńcom, rodzinom i wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie.
Wstęp na galę jest darmowy, wystarczy jedynie odebrać wejściówki w Raciborskim Centrum Informacji przy ul. Długiej 2. Przyjść może każdy, wolontariusze i liderzy serdecznie zapraszają przyjaciół paczki, obdarowane rodziny, darczyńców oraz każdego, kto wierzy w ideę Szlachetnej Paczki.
Wieczór uświetni występ Marzeny Korzonek, Kwartetu Babskiego, Zespołu RCK oraz dzieci z przedszkola nr 15. Przeżyj to jeszcze raz i przyjdź na Galę!





















![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)




















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany