Dobrze wykonana robota

Oceny dokonano w ramach okresu gwarancyjnego, po trzech latach od momentu ukończenia prac. Komisję tworzyli: Alojzy Brzonkalik - inspektor nadzoru Wydziału Inwestycji i Urbanistyki Urzędu Miasta Racibórz, Piotr Koloch - kierownik budowy oraz Laura Chylińska - pracownik administracyjny Zakładu Remontowo Budowlanego "Kampka" Sp. j. w Raciborzu, a także dr Norbert Mika - dyrektor oraz Danuta Filip - kierownik gospodarczy Gimnazjum nr 3 im. Augustyna Weltzla w Raciborzu. Sprawdzono, jak spisują się wymienione drzwi wejściowe i schody, wyremontowana pochylnia, zainstalowane poręcze itd. Na tę okoliczność sporządzono protokół. Według zgodnej opinii komisji, prace budowlane zostały wykonane dobrze i nie stwierdzono żadnych usterek, nie wydano też żadnych zaleceń pod adresem wykonawcy. Jest to godne zauważenia zważywszy na fakt, że przedstawiciele szkoły, a zwłaszcza dyrektor dr Norbert Mika, gdy chodzi o wykonywane przez firmy roboty budowlane i remontowe, są bardzo skrupulatni w sprawdzaniu przeprowadzonych prac, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo gimnazjalistów.
g3





![Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770058070img-20260202-160423-.jpg)








































![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany