Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 września 201220:31

Jest chętny do inwestowania w strefie

Jest chętny do inwestowania w strefie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Prezydent chce, by radni zgodzili się na sprzedaż miejskich terenów na Ostrogu włączonych do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Powód? Znalazł się pierwszy chętny do budowy tu hali. Kto to taki? Magistrat nie zdradza. Z naszych informacji wynika, że przy Komunalnej chce inwestować Koltech.

Ratusz ma na Ostrogu 7 ha. Tajemniczy przedsiębiorca chce hektara pod budowę hali. Stawia twarde warunki. Obiekt ma stanąć już w kwietniu. Stąd też szybkie działania ratusza. Inwestor ma skorzystać z dobrodziejstw działania w strefie. Szczegóły mają być znane wkrótce. - Nie wiemy, czy ten pan życzy sobie ujawniania danych - oświadczył dziś radnym Krzyżek. Uchylił tylko rąbka tajemnicy, zdradzając, że to "rodzimy inwestor".

Z naszych informacji wynika, że to raciborski Koltech, który ma siedzibę na Ostrogu przy Malczewskiego. Firma działa w branży obrabiarek.

W sąsiedztwie strefy ma też inwestować sieć meblowa BRW. Nabyła tu teren i myśli o przeprowadzce z Bosackiej.

(w)

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie17 lipca 202522:30

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

- Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeszedł spektakularną metamorfozę. Dzięki zakończonej właśnie kompleksowej modernizacji energetycznej stał się jednym z najbardziej zaawansowanych i samowystarczalnych obiektów medycznych w Polsce. Inwestycja warta ponad 37 milionów złotych to nie tylko nowoczesność i ekologia, ale również realne oszczędności sięgające nawet 200 tysięcy złotych miesięcznie.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.