Spotkali się z przyjaciółmi z Ukrainy

Dziś o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach burmistrz Manfred Abrahamczyk spotkał się z młodzieżą z Ukrainy. - Dzięki corocznej wymianie młodzież może m.in. zwiedzić ciekawe miejsca, poznać tradycję i kulturę innego kraju - powiedział burmistrz Krzanowic.
Krzanowice goszczą u siebie grupę młodzieży z Rohatynia. Do Polski przyjechało 25 osób. Na początku spotkania w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach głos zabrał burmistrz Manfred Abrahamczyk, który opowiedział młodzieży o strukturze organizacyjnej gminy, a także o placówkach oświatowych działających na terenie gminy. Dziś młodzież z Ukrainy zwiedzi szkołę, tam również odbędą się zajęcia sportowe i platyczne. Jutro goście Krzanowic wybiorą się do Krakowa do aquaparku, w czwartek odbędzie się wyjazd do Krasiejowa, natomiast w piątek młodzież z Rohatynia zwiedzi Racibórz. W sobotę wracają do swojego kraju.
Wymianę młodzieży dofinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji "Rozwój kontaktów i współpracy między społeczeństwami".
Sisi























![Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871045598333448-900629152302961-443722479592108171-n-2-.jpg)










![Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871592image00007-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany