Weekend pod znakiem kradzieży i...

... nietrzeźwych. W trakcie weekendu doszło na terenie naszego powiatu do dwóch kradzieży. 11 sierpnia w Raciborzu przy ul. Księcia H. Pobożnego nieznany sprawca z otwartego domu skradł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Straty wyniosły 300 zł. Tego samego dnia do kradzieży doszło w Wojnowicach.
W sobotę, 11 sierpnia, w Wojnowicach przy ul. Rostka nieznany sprawca z terenu gospodarstwa skradł z wiaty 120 litrów oleju napędowego, natomiast z garażu ukradł spawarkę i dwie szlifierki. Straty oszacowano na 1500 zł.
Funkcjonariusze KPP zatrzymali w czasie weekendu 8 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą był 41-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, który został zatrzymany na ul. Starowiejskiej. Mężczyzna miał 1,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (ok. 2,7 promila).
![Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] Zmiany personalne w diecezji opolskiej, w tym powiecie raciborskim [KOMUNIKAT KURII] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_15850937901582467012img_0652--.jpg)












![SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] SM Nowoczesna - przetarg na mieszkanie [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1649922975whatsapp-image-2022-04-14-at-09-52-37-.jpg)

![Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] Puchar Polski: Bezproblemowy awans Unii do kolejnej rundy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787776655photo-51-z-116-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany