W Bojanowie spaliło się zboże na pniu

Wada urządzenia mechanicznego a dokładnie iskra z kombajnu spowodowała w sobotę pożar hektara pszenicy na pniu przy drodze Bojanów-Wojnowice. W akcji gaśniczej wzięła udział jedna jednostka państwowej straży z Raciborza oraz pięć zastępców OSP. Straty oszacowano na 5 tys. zł.
Jak się dowiedzieliśmy, straty to około 4 tony pszenicy. Pierwsza na miejscu pojawiła się OSP Bojanów. Pożar udało się opanować z działka wodno-pianowego.
W niedzielę po 23.00 strażacy z Raciborza oraz ochotnicy z gminy Nędza gasili pożar bali słomy w Ciechowicach. Tu straty oszacowano na 400 zł.
(w)








![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)















![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany