Aktualności24 czerwca 201221:23
Na Rynku zakończono Dni Raciborza

0
Reklama
Racibórz:
Miały trwać tylko jeden dzień - w sobotę. Ostatecznie ratusz zdecydował, że potrwają z jarmarkiem św. Marcelego do niedzieli. Dziś na Rynku zakończono Dni Raciborza 2012. Na scenie pojawiły się zespoły Strzechym, grupa teatralno-gwarowa Buksliki oraz Zespół Pieśni i Tańca Komes z Kędzierzyna-Koźla.
Fotografie Katarzyna Bednarska, Magda Kajzar































































































![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)


























![Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784353972potancowka-pod-kasztanem-ilustracja-jpg-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany