Aktualności8 maja 201222:14
Kaufland walczy ze złodziejami

0
Reklama
Powiat:
Raciborska policja notuje co tydzień przynajmniej kilka kradzieży sklepowych, głównie w Kauflandzie oraz Biedronce. Ta pierwsza sieć, chcąc ograniczyć straty spowodowane przez złodziei, zdecydowała o montażu w swoich sklepach bramek antykradzieżowych. Akcja już ruszyła.
Sieć Kaufland, chcąc zmniejszyć straty wynikające z kradzieży, zdecydowała się na inwestycje w systemy zabezpieczające. W ciągu kilku ostatnich tygodni w sklepach sieci systematycznie instalowane są nowe bramki antykradzieżowe. Bramki pojawiły się przy wyjściu z linii kas, jak i przy wejściu na halę sklepu. Sieć Kaufland zarządza obecnie w Polsce siecią 154 hiper- i supermarketów - podał portalspozywczy.pl.




![Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256264gemini-generated-image-3z158z3z158z3z15-3-.jpg)










![Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783260163photo-39-z-61-.jpg)
















![Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256306photo-33-z-34-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany