Czołowe zderzenie na trasie Kuźnia-Rudy

Fiat punto na raciborskich numerach rejestracyjnych oraz opel meriva z Gliwic zderzyły się dziś czołowo na drodze wylotowej z Kuźni Raciborskiej w kierunku Rud. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca fiata, jądąc w kierunku Kuźni, zjechał na przeciwny pas ruchu. Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia.
21-latka musieli uwolnić z rozbitego samochodu strażacy. Pierwsi na miejsce przyjechali ochotnicy z OSP Kuźnia Raciborska, potem zastęp z Raciborza z wozem ratownictwa drogowego. Poszkodowany ma złamane nogi i ogólne obrażenia ciała. Więcej w oficjalnym komunikacie KPP. Wypadek miał miejsce o 6.50.
(w)










![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany