Aktualności18 grudnia 201122:20
Czerwony zdecydowanie najlepszy

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Dziś w Galerii Młyńskiej rozstrzygnięto konkurs na Mikołaja Roku. Spośród 2638 głosów Czerwony dostał aż 1235, Niebieski 821 a Zielony 582. Nie było też problemu z wręczeniem głównej nagrody w konkursie. Szczęśliwy los padł na Klaudię z Raciborza. Otrzymała od Młyńskiej konsolę do gry Sony Playstation. Foto.



















![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)







![Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783790092photo-46-z-57-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany