Aktualności6 grudnia 201108:52
Bulwary idealne do grillowania

0
Reklama
Racibórz: Miasto włożyło sporo pieniędzy w bulwary nadodrzańskie, ale nie zmieniło to postrzegania tego miejsca przez raciborzan. Opozycja apeluje, by w park Zamkowy tchnąć życie. - Spokojnie, nie od razu Kraków zbudowano - uspokaja prezydent. Jeden z pomysłów to grille pod zamkiem.
Temat poruszył radny Dawid Wacławczyk, wskazując, że mamy pięknie bulwary, nowe ścieżki i ławki, ale raciborzanie nie garną się tłumnie nad Odrę. Przekonywał, że trzeba szukać recepty na ożywienie nabrzeża, m.in. znieść zakaz wchodzenia na trawniki a także umożliwić np. organizowanie tu grillów. - Publiczne grille są teraz bardzo popularne na Zachodzie - dodał.
Prezydent tłumaczył, że trawniki są świeże i stąd zakaz. Nie ma nic przeciwko grillowaniu, bo jest to modne nawet w sąsiedztwie Reichstagu. Dodał, że miasto ustawi w parku wiaty a także oznakowanie. - Spokojnie, nie od razu Kraków zbudowano - zakończył M. Lenk.
(w)







![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)


![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)










![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany