Odznaczeni za synów żołnierzy

- Mieć trzech synów, którzy służyli w wojsku, to nie proste do osiągnięcia. Po pierwsze trzeba mieć tych synów, a dzisiejszy model rodziny to 2+1. A do tego wszyscy trzej muszą otrzymać kategorię A - mówił podpułkownik Andrzej Sygulski do rodziców, którym się to udało.
Na Zamku Piastowskim w Raciborzu przedstawiciele Komendy Uzupełnień w Rybniku: podpułkownik Andrzej Sygulski i kapitan Piotr Janosz, oraz starosta raciborski Adam Hajduk i wójtowie raciborskich gmin wręczali dzisiaj medale Ministra Obrony Narodowej rodzicom, których minimum trzech synów odbyło służbę wojskową. - To medale za zasługi dla obronności kraju - podkreślał Andrzej Sygulski. - Służba w wojsku to z pewnością niełatwa sprawa, ale w wojsku można się wiele nauczyć, a państwu należą się gratulacje i podziękowania - dodał.
Medale Ministra Obrony Narodowej przyznano:
Barbarze i Józefowi Depta z Brzeźnicy
Krystynie i Markowi Grunnenbergom z Raciborza
Krystynie i Stanisławowi Ilkiewiczom z Raciborza
Kunegundzie i Ginterowi Kołodziejom z Raszczyc
Brygidzie i Andrzejowi Kulka z Chałupek
Gabrieli i Franciszkowi Nakielskim z Rudy
Brygidzie Zacharzowskiej z Raciborza
Krystynie Żurawiec z Raciborza.
JaGA













![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)










































![Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784353972potancowka-pod-kasztanem-ilustracja-jpg-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany