Znaleziono zwłoki na Mysłowickiej

W jednym z mieszkań przy ulicy Mysłowickiej policjanci znaleźli dziś około 12.30 zwłoki 65-letniego mężczyzny. Funkcjonariuszy wezwali sąsiedzi zmarłego, których zaniepokoiło, że od tygodnia się nie pokazywał. Miał kłopoty ze zdrowiem i chodzeniem. Rozpalał ponoć ogniska w mieszkaniu.
Policja na miejscu stwierdziła, że mieszkanie jest zamknięte od wewnątrz na klucz. Funkcjonariusze weszli do wnętrza po wyważeniu dykty w jednym z okien. Mężczyzna leżał na podłodze. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Podejrzewano zaczadzenie. Strażacy dokonali pomiaru tlenku węgla i uznali, że jest w normie. Ekipa Miejskiego Zarządu Budynków, która dokonała oględzin wentylacji, stwierdziła, że działa poprawnie. O sprawie powiadomiono Prokuraturę Rejonową. Ta uznała, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Trwa poszukiwanie krewnych zmarłego.
(waw)
![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)
















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany