Aktualności31 sierpnia 201108:47
Z domu wynieśli biżuterię

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Nieznany sprawca wszedł wczoraj do niezamkniętego domu jednorodzinnego przy ul. Handlowej w Raciborzu i wyniósł z niego męski sygnet, dwie obrączki i kluczyk do samochodu marki Ford. Straty poniesione przez mieszkańców Raciborza oszacowano na 6,5 tys. zł.




![Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1569052969img_0182-.jpg)







![Pojazd na sprzedaż: PORSCHE MACAN SUV [OGŁOSZENIE] Pojazd na sprzedaż: PORSCHE MACAN SUV [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777015188porsche-macan2-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany