Trzy drużyny na trzy puchary

Tylko trzy jednostki OSP stanęły do zawodów strażackich organizowanych dziś z okazji 75-lecia OSP Krowiarki. Wysłano piętnaście zaproszeń, ale odzew był kiepski, bo są żniwa. Za to każdy ze startujących teamów mógł liczyć na jeden z trzech przygotowanych przez organizatorów pucharów.
Odbyła się tylko jedna konkurencja - rozwinięcie linii ataku i to na sucho, bez podawania wody z motopompy. Najlepsza okazała się mieszana ekipa Pietrowic Wielkich (18,25 sek.), przed Makowem (20,3 sek.) oraz gospodarzami z Krowiarek (24,08 sek.).
Dziś we wsi organizowany jest pierwszy dzień atrakcji dożynkowym. Wieczorem pod namiotem w zielonym centrum odbędzie się zabawa taneczna. Jutro o 10.00 wychodzi korowód dożynkowy, a popołudniem zaplanowano 2. dzień festynu z występami kabaretów.
(w)






















![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)







![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany