Tir w rowie na DK 45 w Tworkowie

Po godzinie 12.00 na trasie Tworków - Krzyżanowice tir na wodzisławskich numerach rejestracyjnych wiozący piasek z pobliskiej żwirowni w Bieńkowicach wjechał do rowu i przewrócił się. Kierowcę, który uderzył głową o przednią szybę samochodu, zabrało pogotowie. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.
Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po godz. 12.00 na DK 45, na odcinku między Tworkowem i Krzyżanowicami. Jadący tamtędy tir na wodzisławskich numerach rejestracyjnych, który wiózł piasek z pobliskiej żwirowni w Bieńkowicach, wjechał do rowu i przewrócił się.
Według relacji świadków kierowca uderzył głową w przednią szybę samochodu. Przytomnego zabrało go pogotowie do raciborskiego szpitala. Przed 14.00 został wypuszczony ze szpitala.
Ruch na wskazanym odcinku odbywa się wahadłowo.
JaGA










![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)












































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany