Aktualności1 sierpnia 201110:27
Pożar stacji przesyłowej w SGL-u

0
Reklama
Racibórz:
Dwa zastępy straży pożarnej wzięły około 10.00 udział w akcji gaszenia pożaru w stacji przesyłowej na terenie SGL Carbon (dawny ZEW). Pomieszczenie, w którym pojawił się ogień, znajduje się około 20 metrów nad powierzchnią terenu. Ewakuowano jednego pracownika. Wszystko w ramach ćwiczeń.
Poza dwoma wozami na miejsce przyjechała też drabina, ale warunki uniemożliwiły włączenie jej do akcji. Ewakuowanego rannego pracownika zabrało pogotowie.
Akcję przeprowadzono w ramach zaplanowanych wcześniej ćwiczeń




![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)












































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany